Manicure i pedicure

Bezpieczeństwo jest dla nas zawsze najważniejsze, dlatego zabiegi manicure i pedicure wykonywane są z użyciem jednorazowych pilniczków. Wszelkie narzędzia wielokrotnego użytku są sterylizowane w autoklawie.

Do manicure nie używamy frezarki, skórki wycinamy tradycyjnie na mokro za pomocą cążek, hybrydę ściągamy acetonem i nie wykonujemy manicure tzw. kombinowanego czy „pod skórki” ze względu na to, że głęboka ingerencja frezarką w kierunku macierzy nie jest  zdrowa dla naszych paznokci, w wręcz może prowadzić do trwałego ich uszkodzenia. Zależy nam na tym, aby Twoje paznokcie były piękne, zdrowe i zadbane, a kiedy zdecydujesz się na usunięcie stylizacji hybrydowej to chcemy, aby paznokcie nie były zniszczone. Podczas zabiegów pedicure używamy frezarki podologicznej, którą dokładnie opracowujemy podeszwę stopy i usuwamy wszelkie zrogowacenia, nagniotki, odciski.

Stosujemy lakiery hybrydowe marki Victoria Vynn Pure:
-bezpieczne dla zdrowia,
-nieagresywna formuła, bez drażniącego zapachu
-hipoalergiczna formuła
-nie zawierają formaldehydu, toluenu, ftalanu

Ze względu na bardzo dobry skład hybryd Victoria Vynn bardzo rzadko uczulają i  są bezpieczne dla alergików. Stylizację hybrydową wykonujemy średnio co 2-3 tygodnie.

Innym rodzajem stylizacji jest manicure japoński. Jest to zabieg pielęgnacyjny, polegający na wcieraniu specjalnej pasty w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. To metoda, która wzmacnia naturalne paznokcie, nadając im połysk. Zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. Jest to metoda zalecana zarówno dla kobiet i mężczyzn, na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się. Głównym zadaniem pasty jest głęboko odżywić płytkę paznokcia. Nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając w płytkę paznokcia puder, który zatrzymuje składniki zawarte w paście, chroni przed zbyt szybkim ich wypłukaniem i działaniem czynników zewnętrznych jak woda, czy detergenty. Dodatkowym efektem jest ładny, jedwabisty połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia około 2 tygodni. Technologia P. Shine pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokci, prowadzi do ich wzmocnienia i wzbogaca w ważne witaminy. Zapobiega łuszczeniu się i rozdwajaniu płytki. Średnio co 2-3 tygodnie należy przeprowadzić uzupełnienie.

Jeżeli masz ochotę na chwilę relaksu proponujemy Ci pedicure SPA. Podczas niego oprócz samego pedicure klasycznego lub hybrydowego wykonamy peeling całych stóp, nałożymy maskę, a na koniec zrelaksujemy Twoje stopy masażem. 

Jeśli chcesz intensywniej zadbać o skórę swoich dłoni dobrym pomysłem będzie rozszerzenie manicure o rękawice kolagenowe Voesh. Wówczas wykonujemy standardowy manicure, ale dodatkowo na Twoich dłoniach nałożone są rękawiczki pełne składników aktywnych, które intensywnie nawilżą i zregenerują skórę.