Terapia dobrana indywidualnie dla Klienta, obejmowała peelingi chemiczne, terapie enzymatyczne, mezoterapię mikroigłową. W efekcie praca gruczołów łojowych została uregulowana, usunięte zostały zaskórniki i zmiany zapalne. Przebarwienia i blizny po trądziku zdecydowanie się spłyciły. 

Terapia dobrana indywidualnie dla Klienta, obejmowała peelingi chemiczne i zabiegi odbudowujące barierę hydrolipidową. W efekcie praca gruczołów łojowych została uregulowana, usunięte zostały zaskórniki i zmiany zapalne. Skóra jest wyciszona i gotowa na dalszą pracę z przebarwieniami i bliznami potrądzikowymi.

Efekty kilku terapii enzymatycznych DMK. Widoczne jest usunięcie aktywnych zmian trądzikowych, wyciszenie skóry i lekka redukcja przebarwień pozapalnych.

Wykorzystanie terapii łączonych w celu redukcji przebarwień pozapalnych i blizn po trądzikowych. Zastosowane zostały terapie enzymatyczne DMK, mezoterapia mikroigłowa (dermapen) w połączeniu z peelingami chemicznymi.

Terapia zmian trądzikowych na dekolcie obejmowała peelingi chemiczne i zabiegi odbudowujące barierę hydrolipidową. W efekcie zmiany zapalne. 

Efekt jednego zabiegu pedicure kosmetologicznego. Usunięty został nadmiernie zrogowaciały naskórek. Skóra stóp jest gładka i miękka. Dzięki regularnemu pedcure’owi i odpowiednio dobranej pielęgnacji w domu efekty będą trwałe.

Efekty modelowania sylwetki. Redukcja cellulitu, obrzęków, ujędrnienie skóry.

Efekty modelowania sylwetki, wyszczuplenie brzucha.

Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych.