O nas

Zmieniając skórę, zmieniamy życie...

… w myśl tej sentencji zrodziła się w naszych sercach potrzeba stworzenia miejsca, gdzie otoczmy Twoją skórą najlepszą opieką.

Nasz gabinet to miejsce w którym oferujemy Ci zabiegi  nowoczesnej kosmetologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze kosmetyki i urządzenia.

Dokładamy starań, aby nasza oferta była niepowtarzalna i dopasowana wprost do Twoich potrzeb. U nas nie ma schematów i rutynowego podejścia do zabiegów – każda skóra wymaga innej pielęgnacji, a my uszyjemy Ci ją na miarę. Możesz liczyć na naszą wiedzę i doświadczenie zdobywane podczas studiów, oraz licznych kursów. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje i śledzimy nowinki, aby zawsze sprostać Twoim oczekiwaniom.

gabinet

mgr Daria Adamowska
kosmetolog

Specjalizuję się w zabiegach kosmetologicznych twarzy, w tym terapiami leczniczymi dla skór trudnych (trądzik, egzemy, atopowe zapalenie skóry, łuszczyca, zaburzona bariera hydrolipidowa itp.), oraz profilaktyką przeciwstarzeniową.

Każda skóra jest dla mnie wyjątkowa i dobiorę dla Ciebie idealne rozwiązania. W swojej pracy łączę wiedzę z zakresu chemii kosmetycznej, dermatologii, czy nowoczesnych technologii po to, aby stworzyć indywidualnie dla każdej skóry idealny plan zabiegowy, oraz dobrać pielęgnację domową. Zależy mi na tym, aby Twoja skóra wyglądała pięknie, zdrowo i młodo! 

Wierzę w to, że zmieniając naszą skórę zmieniamy swoje życie. Pozbywając się problemów skórnych podnosimy swoją samoocenę i otwieramy się na świat.

Jestem absolwentką kosmetologii na Wydziale Farmaceutycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie uzyskałam tytuł magistra kosmetologii.

Swoją miłością do kosmetologii zarażam innych będąc wykładowcą i nauczycielem zawodu.

mgr Martyna Stanek
kosmetolog

Specjalizuję się w zabiegach kosmetologicznych, a zwłaszcza w zabiegach z zakresu modelowania sylwetki – liporadiologia, bandażowanie Arosha. Jestem specjalistą opalania natryskowego Fake Bake.

Jestem absolwentką kosmetologii Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie, gdzie uzyskałam tytuł magistra kosmetologii.