Opalanie natryskowe Fake Bake

W 100% bezpieczna forma opalania, którą pokocha Twoje ciało. Formuła samoopalająca oparta na naturalnych i bezpiecznych składnikach. Pięknie opalona skóra już nie musi wiązać się z przekonaniem, że jest narażona na szkodliwe działanie promieni słonecznych i jej przedwczesne starzenie.

Dla kogo?

Zabieg opalania natryskowego Fake Bake jest idealny zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn pragnących zdrowej i pięknie opalonej skóry w niebywale krótkim czasie. Zabieg trwa zaledwie 15 minut, a opalenizna utrzymuje się około 10 dni. Jest to bezpieczna forma opalania dla kobiet w ciąży, matek karmiących oraz osób, które z jakichkolwiek powodów nie mogą wystawiać się na promienie UV np. bardzo jasny fototyp skóry, alergie czy inne problemy dermatologiczne.

Opalenizna wygląda bardzo naturalnie. Do dyspozycji mamy różne preparaty samoopalające, dzięki czemu kolor będzie dobrany idealnie dla każdej karnacji. Stosując się do wskazówek przed i po zabiegu będziesz cieszyć się piękną opalenizną. 

Przygotowanie do zabiegu

Pamiętaj o odpowiednim przygotowaniu skóry, co sprawi, że Twoja opalenizna będzie perfekcyjna a Ty będziesz się nią mogła cieszyć maksymalnie długo.

1. Nie używaj innych produktów opalających na tydzień przed zabiegiem. Skóra nie może być świeżo opalana i podrażniona (skóra poparzona, łuszcąca sie).
2. Wykonaj beztłuszczowy peeling całego ciała 24h przed zabiegiem. Specjalnie dedykowany jest do tego kokosowy peeling Fake Bake. Możesz też wykorzystać do tego celu fusy kawy połączone z żelem pod prysznic.
3. Depilację wykonaj na 1 – 2 dni przed zaplanowaną wizytą, dzięki czemu unikniesz ciemniejszych „kropeczek”.
4. Jeżeli masz tendencję do rozszerzonych porów – weź prysznic na 4-6 h godzin przed zabiegiem i zakończ go zimną wodą.
5. Skóra powinna być oczyszczona z makijażu, dezodorantu, perfum, balsamu i innych kosmetyków, które mogą powodować barierę i nieprawidłowe wchłanianie produktu.
6. W dniu zabiegu zalecamy założyć ciemne, luźne rzeczy (dobrze jest nie ubierać po zabiegu biustonosza). Nie przychodzimy na zabieg np. w obcisłych spodniach.
7. Umów się 2 – 3 dni przed planowanym wydarzeniem, aby mieć pewność, że opalenizna pięknie się rozwinie.
8. Jeśli planujesz inne zabiegi kosmetyczne – umów się na nie przed opalaniem natryskowym.

Wskazówki po zabiegu

1. Nie zakładaj obcisłych rzeczy tuż po zabiegu. Pilnuj również aby skóra nie ocierała się o skórę w miejscach styku.
2. Unikaj kontaktu z wodą do pierwszego prysznica (około 8 godzin) – każdy kontakt z wodą w tym czasie skończy się smugami.
3. Po określonym czasie zmyj dokładnie kolor wstępny przy użyciu letniej wody, możesz użyć płynu do higieny intymnej. Nie używaj tłustych żeli pod prysznic. Opalenizna rozwija się do 24h od pierwszego prysznica. Po pierwszym prysznicu nie stosuj balsamów.
4. Pamiętaj o delikatnym osuszaniu skóry po każdym prysznicu, a nie mocnym wycieraniu się ręcznikiem.
5. Nawilżaj skórę produktami lekkiej konsystencji, które nie posiadają w swoim składzie tłustych składników.
6. Unikaj aktywności fizycznej w dniu zabiegu oraz 24h po pierwszym prysznicu. 7. Jeśli chcesz cieszyć się opalenizną maksymalnie długo, odpuść sobie kąpiele w wannie, saunę, basen czy masaż. Wszystkie te czynności przyspieszą schodzenie opalenizny.
8. Wykonaj peeling, kiedy będziesz chciała całkowicie pożegnać się z opalenizną.