Mezoterapia igłowa

Zabieg mezoterapii igłowej polega na suplementacji skóry substancjami aktywnymi o działaniu rewitalizującym, odmładzającym, przeciwcellulitowym. Preparat podawany jest śródskórnie, lub podskórnie.

Metoda mezoterapii igłowej wykorzystuje współdziałanie dwóch bodźców:
-farmakologicznego – miejscowe przenikanie minimalnych ilości czynników aktywnych, które zostają zdeponowane, a następnie stopniowo są uwalniane w przeciągu kilku dni
-fizycznego – penetracja skóry igłą wywołuje intensywne reakcje nerwowe prowadzące do wydzielania przekaźników chemicznych, miejscowego wzrostu krążenia

Mezoterapia igłowa stanowi doskonałą profilaktyką objawów starzenia się skóry takich jak zmarszczki, zwiotczenie, scieńczenie, odwodnienie skóry. Stosowanie jej można łączyć z innymi zabiegami estetycznymi. Odpowiednie dobrane koktajle wykorzystywane są do zabiegów mezoterapii w odmładzaniu skóry twarzy, szyi i dekoltu, rąk, wewnętrznej strony ramion, ud. Mieszanina wielu substancji rewitalizujących i regenerujących stymuluje metabolizm komórek, zwiększa produkcję kolagenu i elastyny, poprawia stan skóry. Po serii zabiegów mezoterapii skóra wygląda na dobrze odżywioną, wypoczętą, drobne zmarszczki znikają całkowicie, głębsze ulegają spłyceniu. Widoczna jest także poprawa napięcia, jędrności i nawilżenia skóry.

Mezoterapia igłowa wykorzystywana jest w leczeniu łysienia i wypadania włosów. Poprzez podawanie w skórę owłosioną głowy preparatów mineralnych, witamin i leków przeciwzapalnych można w znacznym stopniu poprawić odżywienie i regenerację struktury włosów, zatrzymać ich wypadanie, a nawet spowodować odrost utraconych włosów.

Aquashine BTX - peptydowa terapia skóry z efektem botoxu

Kompleksowe rozwiązanie w terapii przeciwstarzeniowej. Zabieg ten działa dużo silniej niż zwykła mezoterapia igłowa, główną zaletą tego produktu jest to, iż rozluźnia (ale nie paraliżuje) mięśnie mimiczne twarzy, powodując tym samym wygładzenie skóry głównie okolicy oczu, czoła, zmarszczek palacza czy lwiej zmarszczki. Produkt ten mimo działania rozluźniającego nie zawiera toksyny botulinowej, jest w pełni bezpieczny dla organizmu człowieka.

Preparat ten bogaty jest w kompleks 7 rewolucyjnych peptydów takich jak:
Dekapeptyd-29,Oligopeptyd-62 – rozluźnienie mięśni w skórze,
Acetyl Dekapeptyd-3 – synteza kolagenu,
Oligopeptyd-24, Oligopeptyd-72 – odbudowa i regeneracja,
Oligopeptyd-34, Oligopeptyd-51 – rozjaśnienie i rozświetlenie.

Peptydy te zanurzone są w nieusieciowanym kwasie hialuronowym, całkowicie biodegradowalnym. Zabieg działa rozluźniająco na mięśnie twarzy, aktywnie regeneruje skórę, dzięki dodatkowemu składnikowi jakim jest kwas hialuronowy, nawilża skórę, działa bardzo silnie przeciwzmarszczkowo i przeciwstarzeniowo.Kontroluje procesy anaboliczne i kataboliczne w skórze. 

Wskazania:
-skóra z silną mimiką twarzy,
-zmarszczki
-profilaktyka przeciwstarzeniowa
-osoby, które chcą przedłużyć działanie botoxu,
-przesuszona i odwodniona skóra,
-osoby nałogowo palące 
-ziemista, szara cera

Zabieg można wykonywać jako pojedyncze zabiegi, lub w serii 3 zabiegów raz w miesiącu.

Mezoterapia igłowa CytoCare Revitacare​

Gama CytoCare® 502/516/532 to ekskluzywne koktajle do mezoterapii francuskiego Laboratorium RevitaCare® dające efekty odmłodzenia i wygładzenia skóry. Wyjątkowa skuteczność tkwi w składzie, oprócz zawartości kwasu hialuronowego w skład CytoCare® wchodzi 55 aktywnych składników w tym witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. Dzięki temu biologiczny kapitał skóry jest zachowany, a efekty starzenia zatrzymane. Intensywne nawodnienie i regeneracja skóry, jej widocznie lepsza kondycja, to tylko niektóre korzyści wynikające z zastosowania CytoCare®. Synergiczne działanie witamin, aminokwasów i minerałów z kwasem hialuronowym przyspiesza regenerację komórkową.
Dzięki unikatowej kompozycji określonych witamin, preparat nadaje skórze blasku i promienistości, powoduje wygładzenie drobnych zmarszczek poprzez stymulację do produkcji nowych komórek, a także stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu.

Mezoterapia igłowa Filorga NCTF HA

Filorga NCTF 135 HA to perfekcyjnie dopracowany skład kompleksu rewitalizującego opartego na wielu biologicznie czynnych związkach. Przeznaczony jest do kuracji odnawiającej, dostarczającej komórkom skóry, naturalnych składników odżywczych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania i uzyskania młodego wyglądu. Składniki preparatu działają wielopoziomowo i kompleksowo dbając o wygląd i jakość cery. Filorga NCTF 135-HA jest idealna dla zabiegów ukierunkowanych na twarz, szyję, dekolt i dłonie.

Jest to wieloskładnikowa formuła rewitalizująca:
-kwas hialuronowy (naturalny składnik skóry w naturalny sposób występujący w naszym organizmie. Jego odpowiedni poziom powoduje stymulację produkcji fibroblastów, a co za tym idzie i produkcję włókien kolagenowych.)
-witaminy (kompleks 13 witamin odpowiedzialnych za prawidłowe odżywienie skóry, w tym A – przyspieszająca odnowę komórkową; B – usprawniająca metabolizm nienasyconych kwasów tłuszczowych i C – zwiększająca syntezę kolagenu i elastyny)
-kwasy nukleinowe (odpowiedzialne za odnowę komórkową, odżywiające i nawilżające skórę,)
-aminokwasy (w liczbie 23 – niezbędne do produkcji białek m. in. kolagenu i elastyny. Nadają skórze jędrności)
-minerały (6 różnych – nieodzowne dla zdrowego funkcjonowania skóry)
-koenzymy (6 – przyspieszają regenerację i odbudowę komórek)
-antyoksydanty (jako czynniki redukujące chronią komórki skóry przed uszkodzeniami).

Mezoterapia igłowa okolicy oczu RRS HA EYES

 Wskazania:
-nawilżenie
-poprawa mikrokrążenia
-rozjaśnienie skóry
-poprawa konturów oczu
-likwidacja cieni pod oczami
-wyeliminowanie opuchnięć i zasinień pod oczami
-poprawa napięcia skóry
-spłycenie zmarszczek pod oczami
-działania antyoksydacyjne

Składniki aktywne zawarte w preparacie RRS HA EYES:
– kwas hialuronowy
-antyoksydanty: witamina C, Naringin, Resveratrol, R-2 Viniferin, ε-Viniferin, R-Viniferin, Iso-ε-Viniferin
-flawonoidy: Troxerutin, Rutin, Naringin, Hesperidin Methyl Chalcone, Hesperidin
-saponiny: Ruscogenin, Neoruscogenin, Escin
-polifenole: R-2 Viniferin, ε-Viniferin, R-Viniferin, Iso-ε-Viniferin, Resveratrol, Coumarin
-peptydy: DipeptideVW, Peptide Pal-GQPR
-mikroelement: krzem organiczny 

Nanosoft needle ​

Innowacyjna forma mezoterapii igłowej delikatnych okolic twarzy takich jak oczy i usta. W zabiegu stosujemy kartridż z trzema mikroigłami, które podają precyzyjnie preparat, bez ryzyka powstania siniaków czy krwiaków w delikatnej okolicy oka. Zabieg można wykonywać bez znieczulenia. Jest zabiegiem tzw. bankietowym – po zabiegu widoczne może być delikatne zaczerwienienie, które szybko ustępuje. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które decydują się na pierwszy zabieg mezoterapii igłowej okolicy oczy, obawiają się igieł i zasinienia po zabiegu, nie mogą pozwolić sobie na dłuższą rekonwalescencję po zabiegu.

Mezoterapia igłowa skóry głowy - Dr Cyj

Terapia peptydowa DR.CYJ Hair Filler to nowoczesny sposób na wypadanie włosów oraz ich zagęszczenie. Polecany zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Wysoka skuteczność zabiegu wiąże się z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań: rewolucyjnej formuły 7 peptydów i kwasu hialuronowego oraz specjalnie opracowanej, opatentowanej technologii Sustained Release Technology (spowolnione uwalnianie substancji aktywnyhc).

DR.CYJ Hair Filler daje widoczne rezultaty już po pierwszym zabiegu w postaci zahamowania wypadania włosów. Natomiast kolejne zabiegi pobudzają krążenie i rewitalizują mieszki włosowe przyspieszając odrost włosów. ​Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą zatrzymać wypadanie włosów, przyspieszyć ich odrost, pogrubić i zagęścić włosy.

Unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy a także odżywia mieszki włosowe. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to także opatentowana technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych. 

Terapia obejmuje 4 zabiegi wykonywane co 2 tygodnie. Dla podtrzymania efektu zaleca się zabiegi przypominające.

Mezoterapia igłowa skóry głowy HairCare RevitaCare​

Preparat HairCare to skuteczny zabieg  wspomagający leczenie różnych problemów włosów i skóry głowy
(powolny wzrost, wypadanie, przerzedzenie, suchość, łojotok).

-nawilża skórę głowy
-wzmocnienia włosy
-odżywia cebulki włosów
-stymuluje wzrost włosów
-zapobiega i zmniejsza problemu wypadania włosów

Składniki aktywne:
-stymulacja mieszków włosowych
Arginina, glutamina, glicyna i ornityna są niezbędne dla wzrostu komórkowego. W wyniku zaaplikowania tych składników odżywczych na poziomie kapilarnym, skóra wrażliwa wzmacnia korzeń włosa, co powoduje bujny wzrost włosa.

-wzmocnienie i ochrona włókna kapilarnego
Cysteina i cynk, dwa główne składniki keratyny tworzące włókno kapilarne wykorzystywane są, by wyrosły zdrowsze i lepiej wyglądające włosy.

-stymulacja wzrostu
Witaminy z grupy B5 pobudzają odnowę mieszków włosowych, przyczyniają się do stymulacji wzrostu włosów.

-odżywienie i nawilżenie skóry głowy
Dzięki nawilżającym właściwościom kwasu hialuronowego, tkanki wokół mieszków włosowych są odżywione i chronione przed wysychaniem, a tym samym zapobiegają powstawaniu łupieżu.

Widoczne rezultaty:
Poprawa jakości włosów, odzyskują one miękkość, puszystość i gęstość
Skóra głowy jest chroniona, a łupież wyeliminowany
Stymulowany jest wzrost włosów, a ich wypadanie spowolnione

Terapia obejmuje serię 10 zabiegów wykonywanych 1 w tygodniu. Dla podtrzymania efektu zaleca się zabiegi przypominające.