Konsultacja kosmetologiczna - mgr Daria Adamowska

Spotkanie w gabinecie podczas konsultacji z kosmetologiem daje Ci możliwość lepszego poznania swojej skóry, jej potrzeb, a także najlepszych dla niej rozwiązań. Jeżeli czujesz, że musisz „coś” zrobić dla swojej skóry, ale nie wiesz co, to jest to dobre rozwiązanie dla Ciebie. Warto zastanowić się przed wizytą co Cię do niej skłoniło – czy chcesz rozpocząć profilaktykę przeciwstarzeniową, Twoja skóra nie wygląda tak jak tego oczekujesz, a może cierpisz z powodu chorób takich jak trądzik pospolity, trądzik różowaty, atopowe zapalenie skóry, czy łuszczyca.

Podczas konsultacji oceniamy stan Twojej skóry, przyglądamy się Twojej pielęgnacji domowej, diecie, stylowi życia, bo wszystko to ma istotny wpływ na wygląd skóry. Dobieramy odpowiednią pielęgnację skóry w domu, a także przygotowujemy plan zabiegów które wykonamy w gabinecie. Jednocześnie taka konsultacja nie jest zobowiązująca do podjęcia natychmiastowej decyzji o rozpoczęciu terapii w gabinecie.

Proszę o przygotowanie się do takiej rozmowy – możesz zrobić zdjęcia kosmetyków (i ich składów) których obecnie używasz w domu, ulotek leków, badań.

Podczas każdej pierwszej wizyty w gabinecie przeprowadzamy taką konsultację i jeśli łączymy to z zabiegiem to jest ona wliczona w koszt zabiegu.