Bandażowanie AROSHA - modelowanie sylwetki

Zabiegi bandażowania ciała o właściwościach redukujących cellulit, modelujących, ujędrniających, nawilżających ciało oraz walczących z oznakami starzenia się skóry.

Kluczowym produktem zabiegu AROSHA, są bandaże, które wykonane są z delikatnej bawełny, nasączonej aktywnymi składnikami. Zabieg poprzedza suche szczotkowanie ciała, które złuszcza martwy naskórek pozwalając na głębsze wnikanie składników aktywnych, a ponad to ma działanie pobudzające przepływ limfy i aktywujące przemianę materii.

Koncepcja marki by owijać ciało narodziła się z potrzeby modelowania sylwetki. Ciało otulone w kokon aktywnych składników przyjmuje je o wiele lepiej, gdyż odbywa się to stopniowo. Pod bandażem nie wytwarza się ciepło. Tym samym nie działa on odwadniająco na tkankę. Ponadto bandaż nie uciska skóry, owinięcie w bandaż zapewnia jedynie “kontrolowaną kompresje”.

Działanie bandaży:
-nawilżenie skóry
-działanie antycelulitowe
-wyszczuplanie i modelowanie sylwetki
-redukcja obrzęków i tzw. ciężkich nóg

Składniki aktywne zawarte w bandażach:
-kofeina
-ekstrakt guarany
-wąkrotka azjatycka
-algi brunatne
-escyna

Zabieg bandażowania wykonujemy na łydki, uda, pośladki, brzuch, a także ramiona i biust.

Bandaże do zabiegu na biust poprawiają jego wygląd, modelują kształt biustu, a także powiększają nawet o jeden rozmiar!  Zabieg skutecznie zwalcza objawy opadania, utraty jędrności i elastyczności biustu. Składniki aktywne:  ekstrakt z Kigeli afrykańskiej i kwas hialuronowy.

Rekomendowane jest wykonanie serii 10 zabiegów 1-2 razy w tygodniu. Zabieg bandażowania można łączyć z liporadiologią. 

Kupując w pakiecie 10 zabiegów otrzymujesz 10% rabatu.